Dino Polska S.A.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Projektant/ Asystent Projektanta Branży Konstrukcyjnej

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Krotoszyn

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej
  • Wykonywanie rysunków w programie CAD
  • Kompletacja dokumentacji oraz nadzorowanie procesu uzgodnień.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (branża budowlana)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania
  • Komunikatywności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Bardzo dobrej znajomości programu AutoCad
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w przyjaznym zespole

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:221746019
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018