LIMNUSWORK Sp. z o.o.

LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Obecnie dla wsparcia procesu rekrutacyjnego w naszym biurze w Krakowie poszukujemy:
Zadania:
  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych,
  • Kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych,
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami w języku niemieckim,
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy,
  • Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim,
  • Koordynacja i pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów oraz pracowników

Wymagania:

Wymagania:
  • Dyspozycyjność od poniedziałku – do piątku
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe min. licencjat
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Profesjonalizm, entuzjazm, zaangażowanie, sumienność i systematyczność

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasny system premiowy
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:225022032
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018