Axamo Sp. z o.o.

Axamo Recruitment to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menadżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Jesteśmy łowcami talentów, którzy docierają do najlepszych kandydatów na rynku. Z uwagą słuchamy ich oczekiwań i potrzeb, dzięki czemu potrafimy skutecznie im pomóc w znalezieniu wymarzonej pracy i realizacji celów zawodowych.
Naszym klientem jest globalna, dobrze rozpoznawalna firma będąca światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej. Do zespołu ambitnych inżynierów w Krakowie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Stanowisko:

Inżynier Elektryk Projektant E-PLAN

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: EPK01/18
Do zadań Inżyniera Elektryka należeć będzie:
  • Projektowanie i przygotowanie rysunków technicznych oraz dokumentacji elektrycznej systemów automatyki, szaf sterowniczych, pulpitów sterowniczych oraz systemów sieciowym
  • Tworzenie schematów elektryczncyh w EplanElectric P8
  • Tworzenie rysunków montażowych dla projektowych szaf oraz innych urządzeń elektrycznych
  • Dobór aparatury elektrotechnicznej oraz pomiarowej (AKPiA)
  • Testy i odbiory szaf oraz pulpitów
  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem instaalcji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w trakcie realizacji projektu

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wyższego wykształcenia technicznego - preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka
  • Znajomości oprogramowania do projektowania - EPLAN P8
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym - B2
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjności do delacji zagranicznych (ok. 30% czasu pracy)
Mile widziane:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalcji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Uprawnienia SEP E i D do 1 kV
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:
  • Ciekawą pracę oraz system szkoleń i realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagradzania oparty o system celów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie obiadów
  • Kartę MULTISPORT
  • Przyjazną atmosferę pracy w globalnej firmie reprezentującej najwyższe standardy etyczne i jakościowe
  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata przy realizacji dużych projektów

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MjAwNzFfMF8yNTYw
  • • Data aktualizacji:19-07-2018
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt