DAAR Personal Service GmbH

DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.
Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

Stanowisko:

Spawacz TIG (około 16 euro netto/h)

Miejsce pracy: zagranica, , Monachium, Niemcy

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: ST/DE/2018
Zadania:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy będzie należało spawanie rur ze stali nierdzewnej.

Wymagania:

Wymagania:
Niezbędne jest posiadanie doświadczenia zawodowego jako spawacz TIG oraz ważnych uprawnień spawalniczych (specyfikacja 8/8.1). Konieczna jest również znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Mile widziana możliwość wyjazdu samochodem.

Oferujemy:

Zapewniamy:
Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, wynagrodzenie około 16-16,50 euro netto na godzinę (13-13,50 EUR brutto+ 60 EUR netto dieta). Nie prowadzimy ZEITKONTA.
Kontakt: +48 576040707

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MTk2NTJfMF8yNjc3
  • • Data aktualizacji:19-07-2018
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt