MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).
Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pomocnik na magazynie bez doświadczenia
Miejsce pracy:  Walsrode, 70 km od Hanoweru

Pomocnik na magazynie bez doświadczenia - SZYBKI WYJAZD 26.07.2018

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Walsrode (okolice Hanoweru)

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się i wiodącej na niemieckim rynku firmie, specjalizującej się w internetowej sprzedaży mebli i elementów wyposażenia wnętrz. W związku z rozwojem Firmy, poszukujemy Pracowników do centrum dystrybucji w miejscowości Walsrode (około 70 km od Hanoweru).
Zakres zadań:
  • komisjonowanie (order-picking) towaru za pomocą skanera ręcznego
  • pakowanie zamówień
  • ręczne załadowywanie i rozładowywanie towarów
  • system 2-zmianowy w pełni zautomatyzowanym magazynie

Wymagania:

Kryteria rekrutacji Kandydatów:
  • dyspozycyjność – wyjazd od zaraz
  • motywacja do pracy w dłuższej perspektywie na terenie Niemiec – gwarantujemy stały kontrakt
  • posiadanie swojego auta na wyjazd będzie dużym atutem – kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności

Oferujemy:

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • oferujemy stawkę godzinową 9,49€/h brutto i dodatek dzienny 9 € netto. Wysokość diety zależy od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
  • umowa podpisana jeszcze przed wyjazdem
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • zwrot kosztów za odzież roboczą
  • opekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:275273002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018