Praca za granicą

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Stanowisko:

Pracownik pralni - Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, opolskie, Holandia

Opis stanowiska:

Opis oferty
Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pracownik pralni
Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia
Miejsce pracy: Lippstadt - Niemcy
Praca w zautomatyzowanej pralni przemysłowej.
Zakres obowiązków:
- sortowanie, składanie i wieszanie prania,
- kontrola jakości

Wymagania:

Wymagania
- dokładność, sumienność,
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
- gotowość do pracy w systemie II zmianowym,
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- mile widziany dojazd własnym samochodem.

Oferujemy:

Oferujemy
- stałe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę - niemiecki pracodawca,
- stawka godzinowa: 9,30 euro brutto,
- możliwość nadgodzin,
- zakwaterowanie (płatne 200 euro/msc)  i ubezpieczenie,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
- pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:263358006
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018