Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.
Asystent/ka z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Opole

Stanowisko:

Asystent/ka z językiem niemieckim (AJN/07/18)

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych z zakresu wsparcia IT.
  • Przyjmowanie zgłoszeń dotyczących IT drogą telefoniczną i mailową.
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów klientów.
  • Zgłaszanie problemów do drugiej linii wsparcia.

Wymagania:

Wymagania:
  • Język niemiecki na poziomie C1- warunek konieczny!
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym i energicznym zespole.
  • Możliwy bonus relokacyjny!
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:281884001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018