HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Enterprise Architect/Solution Architect

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Toruń

Opis stanowiska:

Firma z krajowego rynku ochrony zdrowia poszukuje do swojego oddziału Architekta Korporacyjnego
Rola Architekta Korporacyjnego zakłada:
Kształtowanie i sposób realizacji innowacyjnych koncepcji biznesowych z obszaru medycyny w nowoczesnym i wymagającym środowisku IT. Kreowanie, kształtowanie i wdrażanie procesów oraz zarządzanie środowiskiem związanym z architekturą korporacyjną organizacji. To także podejmowanie decyzji odnośnie kierunków rozwoju systemów informatycznych wykorzystywanych w organizacji oraz proces wyboru i zastosowania w środowisku informatycznym nowych technologii i rozwiązań IT.
Będziesz brał udział w aktywnym wsparciu w realizacji kilkudziesięciu projektów z łącznym budżetem na poziomie kilkudziesięciu mln PLN, opracowaniu rekomendacji i wdrażaniu zmian w architekturze systemów informatycznych, ocenie zgodności dla zmian informatycznych oraz projektów z architekturą IT.
Do Twoich zadań będzie należało całościowe zarządzanie architekturą IT w organizacji, nadzór i realizacja prac w obszarze architektury związanych z procesem wdrożenia metodyki architektonicznej, definiowanie i utrzymanie bazy standardów IT, dobrych praktyk i reguł architektonicznych oraz sposobów ich dokumentowania, aktywna współpraca z jednostkami biznesowymi oraz organizacją IT w ramach funkcjonujących procesów.
Aby ubiegać się o tą rolę oczekujemy:
minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku architekta korporacyjnego lub architekta rozwiązań informatycznych, doświadczenia w zarządzaniu projektami, wykształcenia wyższego o łączonym profilu informatycznym i biznesowym lub pokrewne, doświadczenia w prowadzeniu transformacji środowiska informatycznego przedsiębiorstwa, znajomości zagadnień architektury korporacyjnej (najlepiej z wykorzystaniem światowych standardów w tym zakresie, jak TOGAF, Zachman, E2AF, DODAF, Gartner, itp.), znajomości zagadnień narzędziowego wsparcia rozwoju architektury rozwiązań i korporacyjnej, znajomości metod i notacji opisu procesów biznesowych, umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych, znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie.
Oferujemy:
Możliwość kreowania i wdrażania zmian na bazie najlepszych praktyk i Twoich doświadczeń, wspierających rozwój organizacji, rynkowy pakiet wynagrodzeń (pensja podstawowa + premia zależna od realizacji celów), elastyczny sposób współpracy i realizacji zadań, narzędzia pracy, pakiet benefitów:
Co musisz zrobić: Jeśli interesuje Cię ta rola, kliknij "APLIKUJ", aby przesłać aktualną kopię swojego CV lub zadzwoń do nas teraz. Jeśli ta praca nie jest dla Ciebie odpowiednia, ale szukasz nowej pozycji, skontaktuj się z nami w celu uzyskania poufnej dyskusji na temat Twojej kariery.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1108993
  • • Data aktualizacji:15-11-2018
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita