MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:
Praca pomocnicza przy produkcji
Miejsce pracy: Racibórz

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Racibórz,

Opis stanowiska:

Oferujemy:
- pracę dorywczą na okres max. 2 miesięcy w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- możliwość zatrudnienia na stałe jako Operator Maszyn
-pracę II zmianową

Wymagania:

Liczenie, segregacja towaru, ocena wizualna towaru, czynności porządkowe/ pomocnicze na produkcji,

Oferujemy:

Od kandydatów oczekujemy:
-Zaangażowania i sumienność
-Motywacji do podjęcia zatrudnienie w systemie II zmianowym,
-chęć do pracy dorywczej,
-ukończone 18 lat
-Wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy w grupie, samodzielności w działaniu.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:270493003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018