BestHill Work

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Hydraulik /Monter/2 osoby

Hydraulik / monter instalacji sanitarnych podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Miejsce pracy: Niemcy, dolnośląskie, dolnośląskie;kujawsko-pomorskie;lubelskie;lubuskie;łódzkie;małopolskie;mazowieck

Opis stanowiska:

  • montaż i instalacji  wodnej
  • instalacja grzejników,bojlerów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w team(1 osoba komunikatywny j.niemiecki lub angielski)
  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B mile widziane

Oferujemy:

Oferujemy:
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • system premiowy uzależniony od długości zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11-12 euro brutto/h+dieta/dodatek przeznaczona na zakwaterowanie i dojazd do pracy (ok.20/21 dni pracy  900-1000 euro netto)
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • stały kontakt koordynatora przez cały okres zatrudnienia BestHill Work

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:269785008
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018