MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta – wysoce zautomatyzowanej firmy z branży przetwórstwa drzewnego mającej swój oddział w Wilburgstetten poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pomocnik produkcji w branży drzewnej
Miejsce pracy: Wilburgstetten

Stanowisko:

Pracownik fizyczny w tartaku

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy, Wilburgstetten

Opis stanowiska:

Firma:
Jest to rodzinna firma (nowoczesny tartak) działająca w branży drzewnej, zajmująca się m.in. produkcją desek do samodzielnego montażu mebli dla majsterkowiczów.
  • praca przy linii produkcyjnej
  • kontrola otrzymanego produktu
  • odbieranie desek z maszyny i sortowanie na odpowiednie palety
  • praca we współpracy z operatorem maszyn - heblarek

Wymagania:

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dodatek dzienny15 € netto
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
  • terminowe wynagrodzenie oraz dodatki za pracę w nadgodzinach i pracę na zmianę nocną,
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony, podpisywanej przed wyjazdem
  • ubezpieczenie niemieckie(również dla rodziny)
  • zwrot kosztów za odzież roboczą
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • możliwość pobierania zaliczek

Oferujemy:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy fizycznej (mile widziane na produkcji)
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego w stopniu min. podstawowym
  • chęci dłuższego pobytu na terenie Niemiec
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • posiadanie czynnego prawo jazdy kategorii B i własnego samochodu będzie dużym atutem (kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:274885003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018