MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży metalurgicznej produkującej komponenty z branży Automotive, części do maszyn lub urządzeń z branży medycznej poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik przy montażu regałów
Miejsce pracy: Neuenstadt- niedaleko Heilbronn

Stanowisko:

Pomocnik przy montażu regałów – Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, (Neuenstadt- niedaleko Heilbronn)

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku firmie, będącej liderem w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.
  • montaż półek i regałów na halach magazynowych
  • prowadzenie inwentaryzacji
  • praca również w delegacjach do innych oddziałów firmy

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • gotowości do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • dokładności w wykonywanych obowiązkach
  • uprawnień na wózki widłowe – mile widziane
  • prawa jazdy kat. B a także własnego auto – mile widziane

Oferujemy:

 W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
  • stawkę podstawową godzinową 10,13 euro brutto, a także atrakcyjną premię dzienną netto 15 lub 25 euro. Wysokość stawki zależy od doświadczenia i poziomu języka niemieckiego!
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • kontrakt bezterminowy
  • zatrudnienie naumowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy
  • wsparcie polskiego Koordynatora - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:278877002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018