MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Komisjoner – branża logistyczna - 11 euro brutto + 15/25 euro netto
Miejsce pracy: Bad Mergentheim

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy, Bad Mergentheim

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy otwarte wakaty w znanej i prestiżowej na całym świecie firmie Würth, będącej ikoną niemieckiego przemysłu, specjalizującej się  w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.
  • czuwanie nad obiegiem dokumentacji na magazynie
  • praca w systemie SAP
  • obsługa skaneru ręcznego
  • etykietowanie i zabezpieczanie towaru na magazynie
  • planowanie codziennej pracy oraz dbanie o realizację wyznaczonych celów
  • praca w systemie dwuzmianowym ( 06.00-15.00 oraz 15.00-23.30)
  • praca biurowa

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • gotowość do samodzielnej pracy na magazynie
  • umiejętność obsługi skaneru
  • obsługa komputera
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec!
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B a także własne auto

Oferujemy:

 W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
  • stawkę podstawową godzinową 11 euro brutto a także atrakcyjną premię dzienną netto 15 lub 25 euro. Wysokość stawki zależy od doświadczenia i poziomu języka niemieckiego
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • kontrakt bezterminowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy
  • wsparcie polskiego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:273000004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018