MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Chcesz pracować dla prestiżowego niemieckiego Pracodawcy w obszarze logistyki i magazynu?
Szukasz stałego zatrudnienia na terenie Niemiec?
Firma:
Oferujemy pracę w jednej ze spółek, znanej na całym świecie Firmy WLC Würth – Logistik GmbH & Co. KG, będącej ikoną niemieckiego przemysłu, specjalizującej się  w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.

Pracownik magazynu – różne stanowiska – 10,13/11 € oraz 15/25 € netto premii

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy

Opis stanowiska:

Aktualnie rekrutujemy na następujące stanowiska:
  • Pracownik magazynu/ Operator wózka widłowego - 11 euro brutto 15/25 euro netto premii/dzień
LOKALIZACJE: Künzelsau-Gaisbach, Adelsheim, Bad Mergentheim, Waldenburg, Kemmeten,
  • Monter regałów/pracownik magazynu - 10,13 euro brutto + 15/25 euro netto premii/dzień
LOKALIZACJA: Neuenstadt- niedaleko Heilbronn
  • Pracownik logistyki – 11 euro brutto + 15/25 euro netto premii/dzień
LOKALIZACJA: Bad Mergentheim

Wymagania:

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
  • Stawkę podstawową godzinową 10,13 -11 euro brutto a także atrakcyjną premię dzienną netto 15 lub 25 euro. Wysokość stawki zależy od doświadczenia i poziomu języka niemieckiego!
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • kontrakt bezterminowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego!
  • terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy
  • wsparcie polskiego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)

Oferujemy:

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj  lub kontakt telefoniczny: + 48 500 456 300.
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!
Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:279079002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018