T&S Group

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Stanowisko:

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE INTERNETOWYM!

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, całe województwo;całe województwo;całe województwo;całe województwo;całe wojewód

Opis stanowiska:

My dajemy :
  • dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania
  • ubezpieczenia
  • transport lokalnego

Wymagania:

Co będziesz robić :
• pracować w magazynie sklepu internetowego
• pakować i przygotowywać do wysłania różne produkty i różnych marek- książki, płyty dvd, ubrania, buty, sprzęt elektroniczny, zabawki
• zbierać zamówienia

Oferujemy:

Będziesz świetnym pracownikiem jeśli :
• znasz język angielski
• jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu
• gotowy do podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:272981003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018