T&S Group

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Stanowisko:

PRACA NA CHŁODNI - WAALWIJK

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, całe województwo;całe województwo;całe województwo;całe województwo;całe wojewód

Opis stanowiska:

Co będziesz robić :
• pracować w magazynie z żywnością w niskiej temperaturze (około -20*C)
• pakować produkty
• sortować towar
• kontrolować jakość i raportować ewentualne niezgodności
• zbierać zamówienia (voicepick system)

Wymagania:

Będziesz świetnym pracownikiem jeżeli:
• posiadasz prawo jazdy kat. B. (mile widziane)
• jesteś gotowy do pracy w niskiej temperaturze
• chętny do podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych,
• jesteś dostępny do pracy również w weekendy
• gotowy do podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach

Oferujemy:

My oferujemy:
• dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
• możliwość długoterminowej współpracy
• możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii:
o zakwaterowania
o ubezpieczenia
o transport lokalnego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:272599002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018