MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).
Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Praca na produkcji - branża motoryzacyjna
Miejsce pracy: Sinn

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Niemcy, Sinn

Opis stanowiska:

Firma:
  • Oferujemy pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, specjalizującej się w dostarczaniu komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego i przetwórczego
  • Firma produkuje podzespoły do uznanych na całym świecie marek z branży Automotive zapewniając im antykorozyjne i funkcjonalne pokrycia galwaniczne
  • Aktualnie poszukujemy Pracowników do jednego z oddziałów firmy zlokalizowanym w miejscowości Sinn

Opis Twojego stanowiska:
  • montaż i demontaż surowych towaru wychodzącego z produkcji
  • wizualna kontrola jakości gotowego komponentu oraz pakowaniu gotowych towarów
  • praca odbywa się w trybie 3-zmianowym w 3-5 osobowych teamach

Wymagania:

Kandydaci chętni na powyższe stanowisko powinni:
  • znać język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym
  • mieć pierwsze doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym, mile widziane w branży metalowej
  • własnym środek transportu pozwalający zachować mobilność do miejsca pracy będzie bardzo dużym atutem

Oferujemy:

Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • oferujemy stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dodatek dzienny 15 € netto.
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
  • umowa podpisana jeszcze przed wyjazdem
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:273724002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018