Profi Credit Polska S.A.

Biuro kredytowe poszukuję osób zainteresowanych pracą dodatkową.

Stanowisko:

Młoda mama w pracy.

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Myślenice

Opis stanowiska:

Praca polega na obsłudze klientów zainteresowanych pożyczką gotówkową.
Sam decydujesz o swoim zaangażowaniu w pracę.
Pracujesz i angażujesz się kierując się tylko i wyłącznie swoją własną motywacją do pracy i zarabiania pieniędzy.

Wymagania:

Bezpłatne, certyfikowane szkolenia pozwalające na opanowanie podstawowej wiedzy produktowej jak i z zakresy pozyskania potencjalnego klienta.
Bezpłatne materiały reklamowo - marketingowy.
Wsparcie menadżera na każdym etapie pracy.

Oferujemy:

Sposób zatrudniania: umowa zlecenie lub umowa o współpracy
Jeśli powiesz to nie dla mnie- najpierw spróbuj.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:281955001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018