Dino Polska S.A.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Koordynator ds. Inwestycji (Centra Logistyczne)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Krotoszyn

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesu inwestycyjnego, a w szczególności:
  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki
  • Analiza zagrożeń dla inwestycji
  • Uzyskiwanie niezbędnych warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych przed rozpoczęciem fazy projektowej
  • Negocjacja w zakresie uzgodnień z gestorami mediów
  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji
  • Poszukiwanie, weryfikacja i wybór wykonawców
  • Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji
  • Przygotowanie obiektów do oddania użytkowania

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane budownictwo/ architektura, pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem budynków oraz sieci (min. 2 lata)
  • Doświadczenie przy koordynowaniu inwestycji budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego
  • Umiejętności pracy w zespole oraz presją czasu
  • Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych (inwestycje na terenie całej Polski)
  • Gotowości do pracy stacjonarnej w Krotoszynie (min. 1 dzień/tyg.)
  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i podejmowanych zadań
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:277661003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018