Mondi Pro

MONDI  PRO  SP.  Z  O.O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.
Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem na rynku w zakresie produkcji piskląt jednodniowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. koordynowania produkcji
Miejsce pracy: Wolsztyn

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Wolsztyn

Opis stanowiska:

Twoimi codziennymi zadaniami będą:
  • planowanie i nadzorowanie procesu produkcji
  • zapewnienia ciągłości dostaw
  • nadzór nad wewnętrznymi systemami jakości
  • współpraca przy ustalaniu budżetu działu
  • koordynowanie przerw technologicznych
  • opiniowanie umów zawieranych z dostawcami
  • prowadzenie rejestru dostawców
  • nadzór nad kosztem surowca
  • regularna wizytacja dostawców
  • współpraca z zagraniczną centralą firmy

Wymagania:

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze rolnym itp.)
  • zdobyłeś/aś pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie kontroli jakości, koordynowania produkcji, zakupów surowca
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • jesteś gotowy do pracy w biurze i u dostawców

Brzmi znajomo? Aplikuj!

Oferujemy:

Nasz Klient przygotował specjalnie dla Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym, stabilnym zespole specjalistów w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku
  • Dokładny zakres i jasne cele zadań
  • Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
  • Możliwość codziennej pracy z językiem angielskim
  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Pracę w kluczowym dla firmy dziale surowca
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i rozbudowanym systemie premiowym
  • Określoną i realną ścieżkę zawodową

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:279903002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018