Profi Credit Polska S.A.

 Jeśli jesteś pracownikiem banku, firmy pożyczkowej ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie! Poszukujemy osób, które świetnie czują się w dziedzinie sprzedaży, potrafią rozbijać obiekcje klienta, mówić językiem korzyści.

Poszukiwani pracownicy branży finansowej z powiatu zgierskiego

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Zgierz

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • pozyskanie klienta poprzez różne kanały marketingowe
  • sprzedaż pożyczek od 500 zł do 25 000
  • utrzymywanie relacji po sprzedażowej z klientem
  • monitorowanie spłaty rat klientów
  • obsługa wniosków z infolinii

Wymagania:

  • niekaralność
  • dyzpozycyjność
  • doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i obsługi klienta
  • prawo jazdy kat.B
  • pozytywne nastawienie
  • nastawienie na rozwój i realizację celów
  • raportowanie

Oferujemy:

  • umowę na czas nieokreślony
  • wysokie wynagrodzenie od sprzedaży brutto (jako jedyna firma na rynku płacimy od sprzedaży brutto)
  • liczne konkursy motywacyjne, w tym konkursy miesięczne, kwartalne, roczne,  wycieczki z partnerem, wolumeny na realizację marzeń i wiele wiele innych atrakcji
  • nieograniczoną ilość materiałów marketingowych
  • bezpłatne szkolenia
  • wdrożenie pod okiem kierownika, trenera sprzedaży
  • stałe wsparcie Area Menagera

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:282006001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018