Profi Credit Polska S.A.

Jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce

  • Część międzynarodowej korporacji, działającej w 5 krajach Europy

  • 14 lat na polskim rynku

  • Stawiająca na rozwój swoich współpracowników

w związku z intensywną rozbudową sieci sprzedaży, poszukuje
PRZEDSTAWICIELA - OPIEKUNA KLIENTA
w Lidzbarku Warmińskim i Bartoszycach

Stanowisko:

Przedstawiciel Finansowy

Miejsce pracy: Polska, warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński

Opis stanowiska:

Jeśli:
• lubisz kontakt z ludźmi,
• masz wystarczająco dużo zapału i energii, by rozpoznawać potrzeby innych i czerpać z tego korzyści finansowe,
• lubisz zarabiać i działać z rozmachem, a obecne warunki zatrudnienia Cię ograniczają
To ta oferta pracy jest kierowana do Ciebie!
U nas będziesz zajmował się:
  • Sprzedażą produktów finansowych
  • Planowaniem sprzedaży w oparciu o założone cele
  • Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o dostępne analizy

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:
  • realizowania wyznaczonych celów
  • aktywnego działania
  • pozytywnego nastawienia
  • systematyczności i odpowiedzialności
  • niekaralności

Oferujemy:

Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • wysokie prowizje i nagrody
  • profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę)
  • stałe wsparcie Menedżera

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:282021001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018