Can-Pack S.A.

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
Ślusarz
Nr. Ref. S/ORZ/2018
Miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

Stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Orzesze

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • regeneracja części formujących
  • wymiarowanie części formujących na bazie dokumentacji,
  • udział w montażach i rozruchach nowych urządzeń na Warsztacie Regeneracji Form
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie min. Zawodowe o profilu ślusarz, mechanik, frezez, tokarz, hydraulik
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych (szlifierka, wiertarka, piaskarka)
  • gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność.
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze

Oferujemy:

Oferujemy:
    • stałe zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
    • satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia – na życie, karta multisport).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:275118004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018