Can-Pack S.A.

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
Operator systemu pakowania
Nr. Ref. OSP/ORZ/2018
Miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Orzesze

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • sprawdzanie jakości oraz zgodności pakowanych wyrobów ze zleceniem produkcyjnym i kartą pakowania,
  • przygotowanie tacek i przekładek niezbędnych do pakowania palet,
  • odbiór i transport zapakowanych palet do właściwych sektorów magazynów,
  • sprawdzanie zgodności ilości palet dostarczonych do magazynu z ilością raportowaną przez pracowników magazynu,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane,
  • zdolności organizacyjne, odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pełne przeszkolenie do pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (już po roku umowa na czas nieokreślony),
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatną opieką medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:273700005
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018