GP People

GP People Agencja Pracy (KRAZ 9274)
Nasza działalność koncentruje się na optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce i poza jej granicami, a naszymi współpracownikami są osoby z całego świata.
Chociaż na rynku działamy od 2002 roku czujemy się zespołem młodym duchem i we współpracy unikamy sztywnych konwenansów.
Dziś do naszego zespołu poszukujemy:
Konsultant HR z językiem angielskim
nr referencyjny: KA/07/18
miejsce pracy: Poznań
region: wielkopolskie

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

√. umowa o pracę √. przyjazna rekrutacja √. nowe wyzwania
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie medyczne/pakiet sportowy
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych
  • rozwój kompetencji w różnych projektach HR
  • międzynarodowe środowisko pracy

Wymagania:

Twoją rolą będzie:
  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych: selekcja, aktywne pozyskiwanie kandydatów i obsługa administracyjno-kadrowa pracowników
  • administracja dokumentacji personalnej
  • współpraca z klientami w zakresie realizacji projektów

Oferujemy:

Zapraszamy Cię do zespołu jeśli:
  • lubisz pracę z ludźmi
  • masz za sobą doświadczenia zdobyte w rekrutacji
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2
  • masz czynne prawo jazdy kat. B
  • poruszasz się w środowisku MS Office

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:282032001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018