BestHill Work

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Pracownik produkcji Michelau/Bawaria 9,49€ brutto+20 € dieta dzienna

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Bawaria, Michelau

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji drobnych elementów plastikowych do samochodów osobowych
  • proste prace produkcyjne
  • wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej
  • kontrola jakości produktu

Wymagania:

Wymagania:
  • znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym(warunek konieczny)
  • prawo jazdy i auto na wyjazd (warunek konieczny)
  • zdolności manualne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Oferta pracodawcy:
  • praca również dla kobiet i par
  • długofalowa współpraca
  • wynagrodzenie  9,49€ brutto /h + dieta 20€/dzień
  • zakwaterowanie organizuje pracodawca (odpłatne z diety)
  • możliwość nadgodzin
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:277545003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018