Dino Polska S.A.

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:
Informatyk/ Serwisant

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Krotoszyn

Opis stanowiska:

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
  • Współpracę z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT
  • Diagnozowanie problemów i ich rozwiązywanie
  • Bieżące administrowanie serwerami, aplikacjami i usługami
  • Konfigurację sprzętu biurowego
  • Instalację oprogramowania

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Dobrej znajomości sieci LAN WAN
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office i innych pakietów biurowych
  • Bardzo dobrej znajomości sprzętu komputerowego i biurowego
  • Łatwości w komunikacji
  • Gotowości do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Zdolności szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w branży IT
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:247040004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018