Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego klienta - firmy zajmującej się pielęgnacją i utrzymaniem terenów zielonych oraz ogrodów prywatnych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OGRODNIK, Belgia
Miejsce pracy: Bornem

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Belgia

Opis stanowiska:

  • pielęgnacja i utrzymanie terenów zielonych należących do firm
  • pielęgnacja i utrzymanie prywatnych ogrodów
  • pielenie, koszenie trawników, przycinanie i pielęgnacja drzew, żywopłotów itp.
  • obsługa maszyn: kosiarki, przycinarki, piły łańcuchowej, dmuchawy do liści, wertykulatora (manualnego i automatycznego), traktora
  • obsługa i transport narzędzi ogrodniczych
  • praca najczęściej w 2-os. zespołach

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata
  • umiejętność obsługi narzędzi i maszyn wykorzystywanych w branży ogrodniczej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • doświadczenie w branży ogólnobudowlanej - dodatkowy atut
  • prawo jazdy kat. B E - mile widziane
  • łatwość pracy w zespole
  • dokładność
  • własny samochód

Oferujemy:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: OD 12, 27€ brutto/h
  • pracę min. 38 godzin tygodniowo
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • możliwość pracy na dłuższy okres czasu
  • dodatek wakacyjny 15,38% zarobków brutto
  • premia roczna (pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w roku) 8,33% rocznych zarobków brutto
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • belgijskie ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • płatne święta
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:277479003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018