Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej w Belgii - poszukujemy kandydata na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA BOCZNEGO (PODWÓJNE WIDŁY), Belgia
Miejscowość: Bornem

Miejsce pracy: Belgia, opolskie, Belgia

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należeć re-lokalizacja towaru na magazynie za pomocą bocznego wózka wysokiego składu z podwójnymi widłami (double deep).
Firma zwraca szczególną uwagę na przestrzeganie norm bezpieczeństwa.

Wymagania:

Wymagania:
  • duże doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reach truck
  • umiejętność i doświadczenie podwójnego składowania
  • umiejętność pracy z kamerą
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • certyfikat na operatora wózka widłowego typu reach truck - warunek konieczny
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • łatwość pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • własny samochód - mile widziany!

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 12.56€ brutto + 7,5% zmianowego za pracę na drugiej zmianie i 15% zmianowego za pracę w nocy
  • bony żywnościowe wartości 8€ brutto (koszt pracownika 1,24 euro) za każdy dzień pracy
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premię roczną w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni)
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • zakwaterowanie płatne przez pracownika 80€ tygodniowo
  • ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:279846002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018