Oddział Przemyśl

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca transportu ciężarowego

Stanowisko:

MIĘDZYNARODOWY KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Swidnica - Eindhoven

Opis stanowiska:

Opis funkcji:
Wykonywanie jazdy zestawem ciężarowym poczynając od punktu naszego głównego biura w Son w celu dostarczenia pojazdów służbowych, koparek i ciągników dla różnych zleceniodawców na terenie Beneluxu.
Cel:
Załadunek, przewóz oraz rozładunek pojazdów służbowych, koparek i ciągników dla różnych zleceniodawców w rejonie Europy.
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie jazdy na trasie pojazdem silnikowym o zestawie z  przyczepą.
  • Dokonanie, pod nadzorem, załadunku samochodu ciężarowego ciężarówkami, koparkami lub ciągnikami.
  • Samodzielny rozładunek ciężarówek, koparek lub ciągników na danych adresach.
  • Wykonywanie jazdy według zleconego planu zgodnie z  rozporządzeniem dotyczącym jazdy i odpoczynku kierowcy.
  • Obsługa codzienna pojazdu i  ewentualne zgłaszanie usterek.
  • Feedback do wydziału planowania o problemach w trasie.

Wymagania:

Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii C+E oraz uprawnienia do tachografu cyfrowego.
  • prawo jazdy z kodem 95.
  • Doświadczenie jako kierowca kategorii C+E.
  • Doświadczenie w ruchu międzynarodowym.
  • Zgoda na noclegi w trasie.
  • Schludny wygląd.
  • Dobra znajomość geografii Europy, a szczególnie Beneluxu.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Profesjonalne szkolenie i pomoc w pierwszych tygodniach pracy
  • stały kontakt ze swoim planistą
  • pracę w systemie 3+1 tzn 3 tygodnie w trasie, tydzień w domu
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • atrakcyjną stawkę + bonusy za bezszkodową jazdę

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:276271004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018