Oddział Przemyśl

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie i Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Stanowisko:

Praca w Holandii na sezon lub na stałe

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, wszystkie;wszystkie;wszystkie;wszystkie;wszystkie;wszystkie;wszystkie;wszystkie;

Opis stanowiska:

 Znasz język angielski? Mamy dla Ciebie pracę sezonową lub na dłuższy okres czasu.
Obecnie szukamy:
  • kelnerów
  • order pickerów
  • magazynierów
  • operatorów wózków widłowych
  • operatorów maszyn
Praca od zaraz - przez cały rok

Wymagania:

Wymagamy:
  • znajomości języka angielskiego
  • gotowości do wyjazdu na dłuższy okres czasu
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
w przypadku operatorów wózków widłowych wymagamy:
  • certyfikatów
  • doświadczenia

Oferujemy:

Zapewniamy atrakcyjne warunki:
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt na warunkach holenderskich,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, dodatki zmianowe, wypłaty cotygodniowe przelewem na konto,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • kursy i szkolenia
  • zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie,
  • pomoc w załatwieniu formalności i spraw urzędowych w Holandii,
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu,
  • stały kontakt z biurami w Polsce.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:49474243
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018