EU-People Polska Sp. z o.o.

Agencja pracy EU-People poszukuje pracownikow magazynowych do centrum logistycznego z produktami elektronicznymi tj. systemy alarmowe.

Stanowisko:

MAGAZYNIER - WEERT

Miejsce pracy: Holandia, opolskie, opolskie

Opis stanowiska:

Praca polega na zbieraniu zamownien, pakowaniu, rozladunku/zaladunku lub obsludze wozkow widlowych takich jak: OPT, EPT, man-up lub wozek widlowy boczny.
START: OD ZARAZ

Wymagania:

WYMAGAMY:
  • co najmniej podstawowej znajomosc jezyka angielskiego
  • doswiadczenie magazynowego
  • certyfitatu do obslugi wozkow widlowych tj. EPT, wozek widlowy boczny lub OPT
  • wlasne zakwaterowanie w okolicy firmy

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • stawke 12,27 euro brutto/godzine + dodatek wakacyjny 1,28 euro/godz i urlopowy 0,99 euro/godz
  • tygodniowe wynagrodzenie, pierwszy przelew juz po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • ubezpieczenie zdrowotne bez ryzyka wlasnego
  • mila atmosfere w pracy oraz dobrze wyposazona kantyne, gdzie serwowana jest darmowa zupa, mleko, soki oraz inne napoje.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:282061001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018