DRICON Managing Consultants

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.
Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. Utrzymania Infrastruktury (obszar: elektronika) w firmie Miele
Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Ksawerów

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za utrzymanie ruchu, konserwację oraz optymalizację nowoczesnych urządzeń wyposażenia technicznego budynków związanych z dostawą energii, wentylacją, automatyką budynkową itp.
  • samodzielne rozpoznawanie, analizowanie oraz usuwanie uchybień oraz awarii wyżej wymienionych urządzeń
  • parametryzacja oraz programowanie dotyczące sterowania oraz regulowania wyposażenia technicznego budynków
  • przeprowadzanie lub zlecanie przepisowo wymaganych kontroli budynku lub jego wyposażenia technicznego, m.in. pod kątem zapobiegania wypadkom lub ochronie przeciwpożarowej
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu utrzymania ruchu oraz przeprowadzanych kontroli
  • udział w montażu technicznego wyposażenia budynku oraz jego uruchomienie we współpracy z dostawcą
  • prowadzenie list reklamacji wobec przedsiębiorstw budowlanych (przy wsparciu lokalnego kierownika budowy)
  • koordynowanie prac usługodawców zewnętrznych z zakresu infrastruktury oraz techniki

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektronika)
  • bardzo dobre umiejętności z zakresu technologii pomiarowej, sterowania, regulacji oraz sterowania procesami pod kątem wyposażenia technicznego budynków
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w środowisku przemysłowym w branży tworzyw sztucznych lub automotive (mile widziane)
  • dobra znajomość przepisów prawnych dotycząca warunków technicznych budynków i ich wyposażenia
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • w przypadku awarii gotowość do pracy w weekend
  • inicjatywa własna, umiejętność konstruktywnego rozwiązywania konfliktów oraz elastyczność
  • umiejętność analizy błędów sterowników PLC (Siemens S7) oraz nowoczesnych układów napędowych (mile widziane)
  • dobra znajomość środowiska MS Office oraz mile widziana znajomość systemu SAP
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialne zadania w innowacyjnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego i możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • dobrą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:279472002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018