Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Aktualnie dla naszego klienta, producenta metalowych szaf i elementów maszyn, poszukujemy osób na stanowisko:
SPAWACZ TIG/MIG, Belgia
Miejsce pracy: Roeselare

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;

Opis stanowiska:

  • spawanie części metalowych szaf, elementów do sprężarek, zbiorników na olej i paliwo do maszyn.
  • spawanie cienkich blach metodą MIG lub spawanie grubszych blach (INOX) metodą TIG (w zależności od umiejętności).
  • piaskowanie, szlifowanie/polerowanie metalowych elementów.
  • praca na podstawie rysunku technicznego.
  • praca na hali.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz TIG i/lub spawacz MIG.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
  • umiejętność obsługi robotów spawalniczych.
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.
  • przestrzeganie przepisów BHP.
  • samodzielność i dbanie o wysoką jakość wykonanej pracy.
  • chęć podjęcia pracy na długi okres.

Mile widziane:
  • umiejętność/uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • prawo jazdy B i własne auto.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na belgijskich warunkach.
  • stawkę godzinową: 14,14 € brutto (wynagrodzenia wypłacane tygodniowo).
  • bony żywnościowe - 5,57 € za każdy dzień w pracy (1,09€ wkład własny pracownika).
  • pracę na zmiany: I 5.00-12.55, II 7.25-15.50, III 12.55-20.50.
  • dodatek zmianowy - 12,5% za zmianę I i III; dodatek za nocki 27,5%.
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.
  • premię roczną w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku do czerwca kolejnego).
  • gwarantowane 38,33 h pracy w tygodniu (możliwość pracy w soboty).
  • możliwe nadgodziny - płatne 150%.
  • po 6 miesiącach pracy, możliwość przejścia na stały kontrakt bezpośrednio z firmą.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne).
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, płatne 80€ tygodniowo.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:280924003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018