Profi Credit Polska S.A.

 Międzynarodowa firma w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na DORADCÓW KLIENTA!

Poszukiwani pracownicy branży finansowej z powiatu Słupskiego !!!!

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Słupsk

Opis stanowiska:

Naszym Doradcom Klienta oferujemy:
-Nowe warunki Współpracy
-Dodatkowe dochody im większe efekty tym wyższe wynagrodzenie
-Praca na umowę zlecenie
-Elastyczność,brak stałych godzin pracy,pracujesz ile chcesz
-Możliwość planowania swojej pracy
-Pracę z ciekawymi ludźmi,w przyjaznej atmosferze
-Możliwość pogodzenia współpracy z obecnym zatrudnieniem
-Atrakcyjne promocje marketingowe
-Pakiet bezpłatnych szkoleń

Wymagania:

-Zaangażowanie w realizacji wyznaczonych celów
-Aktywnego pozyskiwania klientów
-Pozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy
-Dyspozycyjności i odpowiedzialności
-Niekaralności przyszłego Kandydata

Oferujemy:

-Umowa zlecenie
-Wysokie Prowizje
-Bezpłatne Szkolenia
W przypadku zainteresowania proszę przysłać CV z dopiskiem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości.Powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.,Dz.U.n 133 poz 883 z późniejszymi zmianami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:282082001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018