Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się montażem konstrukcji aluminiowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER ALUMINIOWYCH WIAT I ZADASZEŃ, BELGIA
Miejsce pracy: Roeselare, Aartselaar

Stanowisko:

MONTER ALUMINIOWYCH WIAT I ZADASZEŃ, BELGIA

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;Roeselare;

Opis stanowiska:

  • Montaż konstrukcji aluminiowych (altanki, wiaty garażowe dla aut i rowerów, zadaszenia tarasów, drzwi oraz holi wejściowych).
  • Cięcie i obróbka metalowych elementów.
  • Montaż elementów z tworzywa sztucznego.
  • Proste prace elektryczne (montaż oświetlenia).
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Praca w terenie u klientów firmy.

Wymagania:

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w montażu konstrukcji metalowych.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Własny samochód- mile widziany.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Stawkę godzinową: 14,50 euro brutto.
  • Pracę w godz. 6.30-15.30. Nadgodziny płatne 150%.
  • Bony żywnościowe w wysokości 7€ za każdy dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).
  • Dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku.
  • Premię roczną - 8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku).
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - płatne 80 euro/tydzień.
  • Pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego - opcjonalne, płatne 7,5 euro miesięcznie.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Płatne święta!
  • Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
  • Termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:278177007
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018