Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego klienta - firmy specjalizującej się w serwisie czyszczenia hydrodynamicznego- poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SERWISANT SANITARNY / KIEROWCA C, Belgia
miejsce pracy: Bruksela
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za czyszczenie przemysłowe oraz udrażnianie zbiorników, za pomocą odpowiednio przystosowanych do tego ciężarówek. Dojazd do klienta w Brukseli i najbliższym regionie.W początkowym okresie pracy kandydat zostanie przyuczony do monitorowania i kontrolowania jakości wykonanych przez siebie usług, przestrzegając zasad BHP.

Miejsce pracy: Belgia, opolskie, Belgia

Obowiązki:
-Czyszczenie i udrażnianie zbiorników sanitarnych
-Przestrzeganie zasad BHP
-Sprawdzanie odpowiednich pozwoleń oraz uzupełnianie na bieżąco dokumentów.
-Pozytywne nastawienie do pracy
-Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem.
-Chęć do nauki
-Obsługa 4-5 klientów w ciągu dnia.
-Praca zgodnie z planem.
-Rzetelność i precyzja
-Samodyscyplina
-Utrzymanie czystości ze względu na specyfikę pracy.

Wymagania:

Wymagania:
-Język francuski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny!
-Prawo jazdy kat C z kodem 95 – warunek konieczny!
-Prawo jazdy kat C+E – mile widziane.
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Min 5 miesięcy doświadczenia jako kierowca C lub C+E

Oferujemy:

Oferujemy:
-wynagrodzenie :
  • Na start- 15,33€ brutto na godzinę
  • Po 6 miesiącach- 15,76€ brutto na godzinę
  • Po dwóch latach- 16,59€ brutto na godzinę
- 37h tygodniowo
1 ZMIANA: pn-czw w godzinach od 7-15:15 (w tym 30 min przerwy) w pt 7-13 (bez przewidzianej przerwy)
2 ZMIANA: pn-pt w godzinach 10-18.15 (w tym 30 minut przerwy)
-nadgodziny płatne 150%
-możliwość pracy w soboty
-zatrudnienie na warunkach belgijskich
- premia roczna: 8,33% zarobków brutto z danego roku wypłacana raz w roku (przysługuje osobom, które przepracowały w firmie min. 65 dni roboczych)
dodatek wakacyjny: 15,38% zarobków brutto z danego roku – wypłacane raz w roku
-stabilne zatrudnienie na długi okres czasu
-opiekę polskojęzycznego koordynatora.
-zakwaterowanie blisko miejsca zatrudnienia
-dofinansowanie dojazdów do pracy
-pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego
-płatne święta
pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:274916004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2018