MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów i Kandydatek:
Pracownik Produkcyjny
Miejsce pracy: Goleniów

Stanowisko:

Pracownik Produkcyjny - Goleniów

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Goleniów, Łozienica

Opis stanowiska:

 Co otrzymasz, przyjmując naszą ofertę?
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenie i wdrożenie na stanowisko
  • zdobycie nowego doświadczenia
  • benefity: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, paczki świąteczne

Wymagania:

 Czym będziesz się zajmować w pracy:
  • obsługiwaniem maszyn produkcyjnych - jeśli nie masz doświadczenia, nauczymy Ciebie!
  • sortowaniem, pakowaniem gotowych wyrobów
  • kontrolą jakości produktów

Oferujemy:

 Wyślij do nas swoje CV, jeśli:
  • możesz podjąć pracę w systemie 2-zmianowym
  • lubisz pracę z ludźmi
  • posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • jesteś odpowiedzialny i rzetelny

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:275576002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018