T&S Group

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Stanowisko:

PRACA PRZY PRODUKCJI KOSMETYKÓW

Miejsce pracy: Holandia, dolnośląskie, Wroclaw

Opis stanowiska:

My dajemy :
• dobre wynagrodzenie
• pracę w rodzinnej i nowoczesnej firmie z możliwością rozwoju
• możliwość długoterminowej współpracy
• Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
• zakwaterowania
• ubezpieczenia
• transportu lokalnego

Wymagania:

Co będziesz robić :
• pracować na produkcji produktów kosmetycznych: kremów, dezodorantów, zeli pod prysznic szamponów, odzywek, pianek do włosów, lakierów itp.
• wykładać puste pojemniki na kosmetyki na taśmę
• nakładać zakrętki na butelki
• kontrolować jakość wyprodukowanych kosmetyków
• pracować przy wypakowywaniu powyższych produktów na taśmie , naklejać naklejki firmowych

Oferujemy:

Będziesz świetnym pracownikiem jeśli :
• znasz komunikatywnie język angielski
• jesteś gotowy do podjęcia pracy w nadgodzinach oraz  w weekendy
• umiesz  pracować w zespole
• masz motywację  i chęć do pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:254195004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018