Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Dla naszego Klienta, wiodącej firmy w Belgii, specjalizującej się w produkcji autobusów oraz  naczep, posiadającej dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestująca w szkolenia pracowników, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ-MONTER, Belgia
Miejsce pracy: Lier

Stanowisko:

MONTER-SPAWACZ, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA:
  • Montaż elementów do cystern, naczep - sczepianie i spawanie MIG MAG.
  • Szlifowanie i cięcie części metalowych.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Początkowo, praca w systemie jednozmianowym (godz. 8-16), po wdrożeniu, w systemie dwuzmianowym (godz.: 6-14, 14-22).
    Możliwe metody spawania:
    - półautomatyczne spawanie metodą 135, 136.
    - spawanie metodą podolną, stale o minimalnej granicy plastyczności - PA (1G) oraz (1F/1G).
    - spawanie metodą naboczną - drobnoziarniste stale, przerobione tremo-mechanicznie i staliwa o minimalnej granicy plastyczności PB (2F).
    - spawanie narożników wewnętrznych metodami: naboczna, okapowa i pionowa z dołu do góry.
    - spawanie narożników zewnętrznych metodami: naboczna i okapowa.

Wymagania:

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w spawaniu metodą 135, 136 (certyfikaty spawalnicze NIE są wymagane).
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • wiedza na temat różnych cech stali, znajomość skrótów stali oraz oznaczeń.
  • mile widziana umiejętność spawania metodami: 111, 131 PBW, PFW, 141.
  • własny samochód – mile widziany.

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • wynagrodzenia wypłacane tygodniowo.
  • przy pracy zmianowej +12,5% dodatku do podstawowej stawki.
  • nadgodziny płatne 150%.
  • pracę od poniedziałku do piątku, gwarantowane 39 h pracy tygodniowo (możliwość pracy w sobotę).
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).
  • bony żywnościowe w wysokości 7€ za każdy dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).
  • po 6 miesiącach kalendarzowych możliwość pracy bezpośrednio u pracodawcy.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie.
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskie zasiłku rodzinnego.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:271547010
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018