BestHill Work

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.
W zwiąku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Stolarz budowlany

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Niemcy, Bawaria

Opis stanowiska:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 10,10€/h + 35€ dieta dziennna
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • czynne prawo jazdy,kat.B,własne auto na wyjazd

Oferujemy:

  • wykonanie i następnie montaż elementów drewnianych niezbędnych do wykończenia budynków: okien i drzwi, drewnianych posadzek i okładzin ścian, drewnianych ścianek działowych, schodów oraz mebli wbudowanych.

zastrzegamy sobie możliwość   kontaktu z wybranymi kandydatami

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:272678006
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018