Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w Belgii, specjalizującej się w produkcji autobusów oraz  naczep, posiadającej dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestującej w szkolenia pracowników -poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER PODWOZI NACZEP DO TIRÓW, Belgia
Miejsce pracy: Lier

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier;Lier

Opis stanowiska:

  • Praca przy montażu podwozi naczep do tirów.
  • Osoba zatrudniona będzie się zajmować umieszczaniem wszystkich rodzajów instalacji elektrycznych, oraz montażem części pneumatycznych i mechanicznych (osi, zbiorników) na podwoziu naczep.
  • Praca z rysunkiem technicznym.
  • Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność montażu instalacji elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych na podwoziu naczep
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość mechaniki pojazdowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy:

Oferujemy:
  •  wynagrodzenie 14,45 €/h brutto
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy
  • opiekę koordynatora
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • belgijskie ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • płatne święta
  • termin wyjazdy ustalany indywidualnie z kandydatem

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:280801002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018