Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH MAN, Belgia
Miejsce pracy: Koningshooikt,  Belgia

Miejsce pracy: Belgia, opolskie, Belgia

Opis stanowiska:

  • utrzymanie i naprawa samochodów ciężarowych marki MAN (sporadycznie również inne marki).
  • prowadzenie okresowej konserwacji wyżej wymienionych samochodów.
  • naprawy elektromechaniczne, mechaniczne i hydrauliczne.
  • konserwacja i naprawy przyczep, naczep i lekkich ciężarówek.

Obowiązki:
  • wymiana alternatora.
  • naprawa / wymiana hamulców.
  • wymiana skrzyni biegów / sprzęgła.
  • przygotowanie ciężarówek do kontroli technicznej.
  • obsługa klientów.

Wymagania:

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego.
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane technikum samochodowe).
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • punktualność.
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • prawo jazdy kategorii C, C+E będzie dużym atutem.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 15 € brutto za godzinę, w zależności od doświadczenia.
  • 38 godzin pracy tygodniowo, nadgodziny płatne 150% (możliwe pracujące soboty).
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto.
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy - płatne 80 € / tydzień.
  • ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5 € miesięcznie.
  • praca na stałe, firma organizuje regularnie szkolenia dla pracowników.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • płatne święta.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Motoryzacja
  • • Nr Ref.:267970006
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018