Oddział Strzelce Opolskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI- Pakowanie

Stanowisko:

Pracownicy produkcyjni bez znajomosci jezyka praca od zaraz

Miejsce pracy: Holandia, śląskie, Bytom

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA:
•        praca przy linii produkcyjnej
•        pakowanie artykułów spożywczych (steki,szaszlyki itp)
•        kontrola jakości produktu
•        praca według ściśle określonych instrukcji

Wymagania:

WYMAGANIA:
•        posiadanie  konta bankowego
•        ważny dowód osobisty lub paszport
•        mile widziane prawo jazdy kat. B
•        mile widziana znajomość języka angielskiego
•        sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
•        dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • zakwaterowanie
  • dojazd do i z miejsca pracy
  • cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje Konto
  • przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztow
  • coroczne "jarografy" dzieki ktorym oddzyskasz nadplacony podatek
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • transport do Holandii

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:252728016
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018