Profi Credit Polska S.A.

Fajna praca dla młodych mam:)
Zyskaj dodatkowy dochód pracując w wolnym czasie !
Nielimitowany czas pracy, nielimitowany pułap zarobków !

Stanowisko:

Dodatkowa praca dla aktywnych mam

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Mikołów

Opis stanowiska:

Oferujemy :
- wysokie dochody : im większe efekty tym wyższe wynagrodzenie
- praca na umowę zlecenie
- elastyczność, brak stałych godzin pracy : pracujesz ile chcesz
- pracę w przyjaznej atmosferze
- atrakcyjne promocje marketingowe
- pakiet bezpłatnych szkoleń.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie :
- zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów
- zktywnego pozyskiwania klientów
- zozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy
- niekaralności.

Oferujemy:

Zacznij zarabiać - przyślij swoje CV z dopiskiem :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości.Powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.,Dz.U.n 133 poz 883 z późniejszymi zmianami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:282188001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2018