Can-Pack S.A.

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.
W związku z ciągłym i stabilnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
Mistrz zmiany
Nr. Ref. MZ/ORZ/2018
Miejsce pracy: Orzesze

Stanowisko:

Mistrz Zmiany

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Orzesze

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie i raportowanie realizacji zadań produkcyjnych,
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcji na założonym poziomie wydajności,
  • nadzorowanie stosowania norm technologicznych,
  • bieżąca eliminacja nieprawidłowości w procesie produkcyjnym,
  • dbanie o doskonalenie procesów produkcyjnych, organizacyjnych, bezpieczeństwa pracy itp.,
  • koordynacja i współpraca z Działem Utrzymania Ruchu, Działem Technologicznym, Działem Kontroli Jakości, Zespołem Magazynów,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych i stanowiskowych pracowników wg posiadanych uprawnień,
  • kontrola, ocena i monitorowanie pracy podległego zespołu (ok. 40 osób),
  • dbanie o rozwój i doskonalenie zawodowe podległego zespołu – zgodnie z matrycami kompetencji,
  • sporządzanie raportów produkcyjnych oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z firmie produkcyjnej,
  • samodzielność w działaniu,
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność planowania oraz organizowania produkcji,
  • gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • bogaty pakiet socjalny m. in. karta multisport, dofinansowanie do wczasów dla pracowników i ich rodzin.
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:282213001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018