In Temporis Polska Biuro Warszawa

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Doradca handlowy
Do podstawowych obowiązków pracownika należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo techniczne, planowanie i raportowanie z działań bieżących i monitorowanie działalności konkurencji.

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź;Kraków;Katowice;Kielce;Poznań

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami na przydzielonym terenie sprzedaży oraz rozwijanie sprzedaży w oparciu o pozytywne relacje;
  • monitoring rynku w zakresie pozyskania nowych odbiorców produktów firmy, nowych inwestycji;
  • przygotowanie prezentacji produktów na spotkania i umówione wizyty u Partnerów Handlowych;
  • przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym oraz udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów;
  • dobór odpowiedniej oferty produktowej celem zaspokojenia indywidualnych potrzeb odbiorców;
  • tworzenie specyfikacji technicznych przy projektach sprzedażowych szytych na miarę i potrzeby Klienta z pomocą odpowiednich działów technicznych w centrali firmy w Niemczech;
  • analizowanie efektywności prowadzonej działalności handlowej, raportowanie i współpraca z Dyrektorem Zarządzającym firmy w celu osiągnięcia planów sprzedażowych.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
  • doświadczenie zawodowe w poszukiwaniu nowych partnerów handlowych na rynku -doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży i praktyczna znajomość sprzętu stosowanego w hodowli zwierząt i drobiu będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych długofalowych relacji z Klientami;
  • kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w pracę związaną z rozwijaniem sprzedaży lub poszukiwaniem nowych Klientów firmy;
  • komunikatywność, dojrzałość i odpowiedzialność w prowadzeniu kontaktów biznesowych;
  • słowność - predyspozycja do aktywnej pracy w terenie w stałym kontakcie z Klientem;
  • otwartość, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Klient oferuje:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i rynkach międzynarodowych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • pakiet szkoleń zawodowych;
  • pakiet narzędzi - telefon, notebook i samochód służbowy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:279845002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018