MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

MAGAZYNIER/KA 17,50 zł/h -Kompletacja zamówień- Konstancin Jeziorna-stała praca!

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Konstancin Jeziorna, Piaseczno,

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy na stanowisko:
Stanowisko: MAGAZYNIERKA/ MAGAZYNIER
Przygotowanie towaru do wysyłki (kosmetyki), Kompletacja zamówień
Miejsce pracy: Konstancin Jeziorna
OPIS  STANOWISKA
  • kompletacja zamówień;
  • pomocnicze prace magazynowe;
  • pakowanie towaru;
  • oklejanie towaru;
  • prace inwentaryzacyjne, pomocnicze;

Wymagania:

WYMAGANIA
  • mile widziane-minimalne doświadczenie w pracach magazynowych
  • wykształcenie min. Średnie
  • dobry stan zdrowia
  • wysoka dyscyplina pracy
  • MILE WIDZIANE OSOBY UCZĄCE SIĘ/STUDIUJĄCE (zaocznie)

Oferujemy:

OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • wynagrodzenie 15,00-17,50zł/h
  • SYSTEM PRACY I -zmianowy od 9.00 do 17.00- Pon.-Pt.-elastycznie dopasowany grafik

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:193659017
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018