Profi Credit Polska S.A.

KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy jedną z największych firm pożyczkowych.
Na polskim rynku prowadzimy swoją działalność od 2004 roku,  jako prężnie funkcjonująca i stale rozwijająca się firma.
Spółka stale zatrudnia wykwalifikowanych fachowców tworzących kompetentny i otwarty na potrzeby różnych grup Klientów zespół ekspercki.

Stanowisko:

Obsługa Klienta - stała współpraca

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Zgierz, Łęczyca, Łowicz, Kutno

Opis stanowiska:

U Nas swój zapał i entuzjazm wykorzystasz do:
  • profesjonalnej i kompleksowej obsługi Klienta,
  • pozyskiwania nowych klientów,
  • dopasowania odpowiednich wariantów zgodnie z potrzebami klientów,
  • budowania długofalowych pozytywnych relacji z Klientem.

Wymagania:

Na stanowisku DORADCY / OPIEKUNA KLIENTA pomoże CI:
  • pewność siebie i elastyczność  w myśleniu i działaniu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • inicjatywa i nastawienie na odniesienie sukcesu,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • gotowość do różnorodnej pracy.

Oferujemy:

Twoje zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne, a sukces w naszej spółce opiera się na sukcesie naszych pracowników dlatego wybranym kandydatom oferujemy:
  • bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę),
  • wsparcie marketingowe (m.in. kontakty do potencjalnych klientów, pakiet materiałów poligraficznych),
  • pracę w przyjaznej firmie, nastawionej na współpracę, o kulturze organizacyjnej międzynarodowej korporacji finansowej.
  • Bezpieczny start „pod skrzydłami” doświadczonej kadry, stała opieka Managera
  • Atrakcyjny system wynagradzania (jedna z najwyższych prowizji na rynku)
  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:282231001
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018