Profi Credit Polska S.A.

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych.

Stanowisko:

Przedstawiciel Klienta pożyczek pozabankowych !

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Kutno, Łęczyca, Łowicz, Zgierz

Opis stanowiska:

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:
Oferowanie i zawieranie umów pożyczkowych
Budowanie portfela Klientów firmy
Finalizowanie zleceń z Działu Call Center
Obsługa posprzedażowa
Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

Nasze oczekiwania:
Wykształcenie minimum średnie
Swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientem
Motywacja do osiągania sukcesu
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze Klienta

Oferujemy:

Dołączając do nas, zaoferujemy Ci:
Atrakcyjne zarobki
Szkolenia produktowe i sprzedażowe
Partnerską atmosfere w zespole
Elastyczną formę współpracy
Możliwość wdrażania własnych pomysłów mających realny wpływ na funkcjonowanie spółki

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:282232001
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:18-07-2018